Na vorig jaar één doel centraal te hebben gesteld, kiest Pak Het Uit dit jaar voor drie goede doelen. Stichting Ambulance Wens blijft ook dit jaar een van de drie mogelijkheden.
Na het overlijden van directeur Kees Veldboer zien we het als een betekenisvolle handreiking om juist in deze tijd dit goede doel te blijven steunen. Daarnaast zijn wij van mening dat onze slogan ‘Samen investeren in waarderen’ heel dichtbij het doel komt van Stichting Ambulance Wens.
Naast Stichting Ambulance Wens kiezen we dit jaar ook voor het Sophia Kinderziekenhuis / Prinses Máxima Centrum. Dit goede doel is een uniek centrum waar alle hoog complexe zorg en research voor kinderen met kanker bij elkaar komt.
Tot slot is het Leger des Heils dit jaar geselecteerd als derde goede doel. Dit goede doel zorgt voor dat minder bedeelden, daklozen, eenzamen en / of mensen die om wat voor reden dan ook steun nodig hebben, de steun krijgen die ze verdienen.
Met deze drie goede doelen streven we naar diversiteit wat betreft de keuze in een goed doel. Als klant blijft het overigens mogelijk om zelf een goed doel te selecteren.